Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce

Kim jesteśmy?

Gdziezpsem.com.pl to portal internetowy, który łączy gospodarzy przyjaznych dla psów miejsc i instytucji z właścicielami czworonogów. Powstaje w ten sposób baza przyjaznych dla psiaków obiektów, podzielonych na wiele kategorii, z której korzystają setki właścicieli czworonogów - szczęśliwych, że można wreszcie wydawać pieniądze nie rozstając się ze swoim pupilem.

Przyjęliśmy dwustopniową skalę oceniania każdej z dodawanych lokalizacji:

• Fioletowa łapka – oznacza obiekt całkowicie przyjazny psom, akceptujący je bez ograniczeń; gdzie można zawsze swobodnie wejść do środka z każdym psem, bez względu na rasę, rozmiary czy długość sierści.

• Srebrna łapka - oznacza miejsce częściowo przyjazne psom, czyli takie które przyjmuje czworonogi na własnych zasadach; ma np. ograniczenia co do wielkości lub ilości zwierząt; wpuści Cię razem z pupilem tylko do letniego ogródka itp.

Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego czworonoga

Nasz portal to także zaawansowana wyszukiwarka. Wskażesz interesującą Cię okolicę i znajdziesz najlepiej oceniane przyjazne psiakom miejsca w pobliżu.

Gdziezpsem.com.pl to również blog poświęcony czworonogom, czyli ciekawostki i aktualności z psiego świata, porady dotyczące tresury czy artykuły które poszerzą Twoją kynologiczną wiedzę.

Możesz także u nas znaleźć - bądź samemu zamieścić - ogłoszenia o pieskach i psinach szukających domu oraz kogoś, kogo będą mogły pokochać z wzajemnością.

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: