Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce

O co właściwie chodzi?

Gdziezpsem.com.pl to portal, który łączy gospodarzy przyjaznych dla psów miejsc i instytucji, z właścicielami czworonogów.
Innymi słowy to miejsce, w którym właściciel hotelu, restauracji, sklepu itd., ale też gospodarz parku czy urzędu, może dodać swoją wizytówkę i ogłosić wszem i wobec swoją otwartość na klientów w psim towarzystwie. Za maszym pośrednictwem Twoja oferta trafi do całej rzeszy właścicieli czworonogów - to dla Ciebie wymierna biznesowa korzyść
Jak odebrać naklejki na szybę?
Nasze naklejki są darmowe. Wystarczy że dodasz ogłoszenie swojego obiektu do naszej bazy, a wyślemy je na Twój adres. Oferujemy dwa rodzaje ogłoszeń; darmowe i płatne(w niskiej cenie), które będzie mogło zawierać więcej szczegółów, a dzięki temu polepszy Twoje wyniki wyszukiwania w google.
Powstaje w ten sposób baza przyjaznych dla psiaków obiektów, podzielonych na wiele kategorii, z której korzysta legion właścicieli czworonogów - szczęśliwych, że można wreszcie wydawać pieniądze nie rozstając się ze swoim pupilem
Przyjęliśmy dwustopniową skalę oceniania każdej z dodawanych lokalizacji:
Certyfikat fioletowy
Oznacza obiekt całkowicie przyjazny psom, akceptujący je bez ograniczeń; gdzie można zawsze swobodnie wejść do środka z każdym psem, bez względu na rasę, rozmiary czy długość sierści.
Certyfikat szary
Miejsce częściowo przyjazne psom, czyli takie które przyjmuje czworonogi na własnych zasadach; ma np. ograniczenia co do wielkości lub ilości zwierząt; albo wpuszcza razem z pupilem tylko do letniego ogródka itp.
Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: