Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Wakacyjny Konkurs "Lato z PSYJACIELEM"
2017-08-03 17:25:03

Lato w pełni, pogoda sprzyja aktywnościom, więc przygotowaliśmy dla Was Letni Konkurs :) , w którym do wygrania jest Voucher do wykorzystania w Willa Stodoła w Wielimowie (dwa noclegi dla dwóch osób z psem) :). Wyślij do nas zdjęcie swojego psiaka w czasie lata, pokaż co lubicie razem robić! Pochwal się w jaki sposób spędzacie wspólnie czas w PSYJAZNYCH miejscach. Powalcz o cenną nagrodę i spędź ze swoim czworonogiem fantastyczny weekend nad jeziorem w otoczeniu pięknego lasu!


Dodaj zdjęcie w komentarzu pod postem informującym o konkursie lub prześlij zdjęcie w wiadomości prywatnej na portalu Facebook GdziezpsemPOLSKA lub prześlij je na adres biuro@gdziezpsem.com.pl.


Przebieg Konkursu oraz terminy nadsyłania zdjęć:


               1. Przesłanie zdjęć do Etapu I – od 03.08.2017 do 15.08.2017 do godziny 15:00. Każdy użytkownik może dodać jedną pracę konkursową.


2. Wybór zdjęć przez Jury i ogłoszenie laureatów, których zdjęcia trafią do etapu II i umieszczenie ich na profilu na Facebooku GdziezPsemPOLSKA w Albumie Lato z PSYJACIELEM – 15.08.2017 godzina 20:00.


3. Etap II - Głosowanie użytkowników od 15.08.2017 godz. 20:00 do 22.08.2017 do godziny 12:00. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem portalu Facebook, zdjęcia, które przejdą do Etapu II zostaną umieszczone w Albumie pt. „Lato z PSYJACIELEM”. Użytkownicy zadecydują, które zdjęcie wygra, głosując w drugim etapie Konkursu swoimi polubieniami i reakcjami.


4. Oficjalne ogłoszenie wyników 22.08.2017 o godzinie 15:00.Poniżej znajduje się Regulamin Konkursu. Wzięcie udziału w Konkursie, jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Regulamin konkursu „Lato z PSYJACIELEM”

1.       Organizatorem konkursu jest Serwisu DOGFRIENDLY umieszczonego na domenie internetowej www.gdziezpsem.com.pl przez Tomasza Buczko prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą gdziezpsem.com.pl Tomasz Buczko w Ostródzie przy ul. Stefana Jaracza 16a/26 , NIP: 741-207-26-62.

2.       Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zdjęcia, przedstawiającego spędzanie wolnego czasu z psem w okresie wakacji .

3.       Uczestnikami konkursu są właściciele psów.

4.       Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo:

1.       Etap I – wybranie 10 zdjęć przez Jury Konkursu, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć.

2.       Etap II – wybranie 1 zdjęcia zwycięskiego spośród 10 zdjęć wybranych w pierwszym etapie.

5.       [Kryteria oceny] Podstawowymi kryteriami oceny prac konkursowych będą: 1) pomysłowość na spędzanie wolnego czasu z psem; 2) estetyka i wygląd wizualny; 3) oryginalne ujęcie tematu.

6.       Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się przez dodanie zdjęcia w komentarzu pod postem informującym o konkursie lub przesłanie zdjęcia w wiadomości prywatnej na portalu Facebook lub przesłanie na adres biuro@gdziezpsem.com.pl. Fotografia musi być w jednym z formatów graficznych : JPG, PNG, BMP, TIFF, opisana z imienia i nazwiska.

7.       Zdjęcia mogą przesyłać tylko ich autorzy lub osoby posiadający pisemne upoważnienie od autora zdjęcia do możliwości ich wykorzystania. Przekazanie fotografii konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich, w szczególności nie będą naruszały ich majątkowych i osobistych praw autorskich, oraz że osoba przekazująca fotografie konkursowe ma zgody osób i uprawnienia do wyrażania zgody na wykorzystanie tych zdjęć. W przypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z tytułu naruszenia praw określonych powyżej osoba przekazująca zrekompensuje Organizatorowi, jako wyłącznie odpowiedzialna, koszty poniesione w związku ze skierowaniem przeciwko niemu roszczeń odszkodowawczych, zwalniając Organizatora od wszelkich zobowiązań, jakie powstaną z tego tytułu.

8.       Wszystkie nadesłane zdjęcia podlegają ocenie Jury.

9.       Jury w I etapie wybierze 10 zdjęć, natomiast użytkownicy zadecydują, które zdjęcie wygra, głosując w drugim etapie Konkursu swoimi polubieniami (w zbieraniu polubień oprócz przycisku Lubię to! Wliczają się również przyciski reakcji na post (super, ha ha, wow, przykro mi, wrr)).

10.    Harmonogram Konkursu:

1. Przesłanie zdjęć do Etapu I – od 03.08.2017 do 15.08.2017 do godziny 15.00.

2. Wybór zdjęć przez Jury i ogłoszenie laureatów, których zdjęcia trafią do etapu II – 15.08.2017 godzina 20:00.

3. Etap II - Głosowanie użytkowników od 15.08.2017 do 22.08.2017 do godziny 12:00. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem portalu Facebook, zdjęcia, które przejdą do Etapu II zostaną umieszczone w Albumie pt. „Lato z PSYJACIELEM”.

4. Oficjalne ogłoszenie wyników 22.08.2017 o godzinie 15:00.

11.    Nagrody

1.       Organizator przewiduje jedną nagrodę główną dla właściciela zwycięskiego zdjęcia w postaci Vouchra, do wykorzystania w Willa Stodoła, Wielimowo 5, 14-140 Miłomłyn. Weekend na mazurach za 0 zł Willa Stodoła - dwa noclegi dwóch osób z jednym psem (noclegi od piątku do niedzieli). Voucher będzie możliwy do wykorzystania w terminie 01.03.2018 – 01.09.2018

Wybrane zdjęcie:

Warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na wykorzystanie wygranego zdjęcia w serwisie www.gdziezpsem.com.pl

Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem przez uczestnika Konkursu warunków niniejszego regulaminu.

12.    Gdy Uczestnik Konkursu dopuści się nabywania polubień poprzez: kupowanie płatnych polubień, używanie botów i innych maszyn do zdobywania polubień, każde polubienie budzące wątpliwości organizatora, co do jego pochodzenia zostanie odliczone od końcowej liczby polubień danego zdjęcia.

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu przed zakończeniem Konkursu.

Konkurs nie jest „grą losową” w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341, z późn. zm.).

 
Tomasz Buczko
Powrót
Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: