Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Hakuna Matata - psi raj na ziemi!
2019-07-22 16:30:37

Bardzo rzadko zdarza się, że trafiając na nowy hotel dla psów zakochamy się w nim od pierwszego wejrzenia. Pani Prezes (Amstaffka) miała przyjemność być gościem Hotelu Hakuna Matata w ubiegły weekend. Fakt, że weekend odsypia właśnie teraz na kanapie świadczy o tym, że był to co najmniej wspaniały i bardzo udany dla niej czas :)

 

Zdjęcie z szerokim uśmiechem na dowód dobrej zabawy

 

Miejsce bardzo ciepłe, domowe, psy mają swoje pokoje(!) – tak, pokoje z oknami, dziennym światłem i pomalowanymi w psie łapki ścianami! Ba, psy mają nawet do swojej dyspozycji BASEN, sporych rozmiarów zbiornik już wkrótce z podgrzewaną wodą umili Waszym psiakom pobyt w hotelu. Pani Prezes uwielbia brodzić w wodzie, więc jeszcze tym akcentem pożegnała się ze swoim jednym z niewielu ulubionych hoteli :).

 


Miejsce znajduje się około 1 km od Piaseczna, 8 km od Warszawy.

Kuba, który jest pomysłodawcą i właścicielem hotelu aktualnie kończy kurs Ratownika Zwierząt. We wrześniu zaczyna kursy na tresera psów, aktualnie asystuje w jednej z lepszych szkół – Kamiga – pozytywna psia szkoła na Polach Mokotowskich. Jego życiowa i biznesowa partnerka już za rok odbierze tytuł Technika Weterynarii.

Prawdziwy DreamTeam :) Zostawiając psa w rękach takich osób, nie musimy bać się o niego podczas rozłąki, i możemy być pewni, ze pies nie będzie miał czasu myśleć, że nas obok nie ma.

 ________________________

O sobie piszą tak:

Wakacje dla Psiaka w hotelu dla Psów 8km pod Warszawą! 

"Hakuna Matata" - Z pięknej bajki, piękne słowa oznaczające brak zmartwień :) 

I To właśnie obraliśmy za cel, już  przed budową hotelu! 

Chcemy zapewnić miejsce dla czworonożnych przyjaciół, w którym zarówno one, jak ich właściciele nie będą martwić się o siebie podczas rozłąki. 

Poprzez zabawy, pływanie, aportowanie i przytulanie, chcemy zapełnić cały dzień psu tak, by jak najmniej odczuł brak opiekuna.

A dla właścicieli mamy dobrą wiadomość, otóż jesteśmy dostępni codziennie, 24 godziny  na dobę, w każdej chwili możecie zapytać o to co robi pies, jak się czuje oraz prosić o film z obecnej chwili.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszym fanpagu:

Hakuna Matata hotel dla Psów

Kilka zdjęć z hoteliku: