Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Psie..zachowuj się..;)
Twój milusiński wykorzysta każdy moment nieuwagi, żeby zwędzić ze stołu żarcie? Poobgryzał właśnie kolejną parę Twoich wyjściowych butów? Większość problemów z wychowaniem psa można rozwiązać przez odpowiednie szkolenie i tresurę. Wyszperaliśmy dla Ciebie informacje o godnych polecenia ośrodkach treningowych i specjalistach od psiego zachowania. Przekonaj się, że Twój pies może być posłuszny i reagować na Twoje polecenia niezależnie od sytuacji!

Wybierz województwo
Sortuj:
PSYJAZNE MIEJSCA
BestFriend - pozytywne szkolenie psów
Ocena [0]:
Warszawska 11, ul Warszawska 11
Pokaż numer
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy
Oceń obiekt:
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy:

- kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, trymowanie, stylizacja psich fryzur na życzenie klienta oraz według wzorców FCI, strzyżenie psów nierasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, zabiegi długotrwale regenerujące włos, kąpiele pielęgnacyjne, lecznicze, oczyszczające, „na sucho” oraz aromaterapeutyczne, odżywki i maski na włos, obcinanie pazurów, czyszczenie i depilacja uszu, zwalczanie insektów i usuwanie kleszczy,


-Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Absolutnie nie usypiam zwierząt i nie korzystam z chemicznej pomocy przy uspokajaniu psa.


-*Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena końcowa jest zależna od stanu psa i jego zachowania oraz od aktualnej promocji. W celu ustalenia ceny usługi i umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Psielanka Zoopsycholog
Ocena [0]:
Środa Śląska, ul WIEJSKA 9
Pokaż numer
Specjalista od relacji człowiek - zwierzę towarzyszące. Jest doradzcą, który pomaga właścicielowi stworzyć pozytywną relację pomiędzy nim a zwierzęciem.
Oceń obiekt:
Pomaga także usunąć lub zredukować niepożądane, niepokojące zachowania zwierzęcia, na które skarży się właściciel.
Jeżeli Twój pies sprawia Ci problemy: okazuje agresję, niszczy rzeczy, wyje, szczeka, załatwia się w domu, źle znosi długie godziny samotności.
Jeżeli Twoj kot sprawia Ci problemy: wszytskiego się boi, okazuje agresję, brudzi, drapie meble, nie pozwala Ci spać w nocy.
To znak, że potrzebujesz pomocy specjalisty! Im szybciej zajmiemy się problemem, tym łatwiej będzie go rozwiązać.

Porada zoopsychologiczna - 90zł.
z Dojazdem do klienta 1zł za 1km.

SZUMAK -Centrum Zwierzęcych Spraw, Szkoła szkolenia psów
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
Zapraszamy opiekunów, przewodników oraz ich czworonożnych towarzyszy.
Oceń obiekt:
W naszej ofercie m.in. szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne psów i kotów, akupunktura weterynaryjna.

SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw, to szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne, akupunktura weterynaryjna, zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto dystrybucja szwedzkiej karmy i akcesoriów dla psów i kotów.
Oceń obiekt:
SZUMAK to nie tylko wiedza i profesjonalizm, to także pasja, zaangażowanie i szacunek dla cudu istnienia jakim są niewątpliwie nasi udomowieni czworonożni przyjaciele. Nasze Centrum to miejsce, w którym zarówno przewodnik, jak i jego kudłaty towarzysz uczą się poznawać i rozumieć siebie nawzajem, to podstawa, by zbudować wyjątkową więź. Każda forma pracy dostosowana jest indywidualnie do możliwości i predyspozycji teamu pies-człowiek. Nasza dewiza to szacunek, cierpliwość i zrozumienie, a metody treningowe tylko w oparciu o pozytywne wzmocnienie.
Serdecznie zapraszamy do Nas.

Magdalena Malec - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Kraków, ul Podwale
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Magdalena Malec - dr inż. nauk rolniczych, absolwentka AR w Krakowie – Wydział Rolniczy (mgr inż. – 2001, dr inż. – 2006)
Specjalista Terapii Zachowania Zwierząt DipCABT (COAPE), tutor kursu Think Dog. Jestem członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE (Centre of Applied Pet Ethology)

15 styczeń 2014 – „Badania behawioralne w chowie zwierząt” – Seminarium
Naukowe Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UR w Krakowie. Zebranie referatowo-dyskusyjne
Krakowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego
25 maj 2013 - Seminarium "Ludzka Rodzina w szkoleniu i terapii zachowania zwierząt towarzyszących" - mgr Andrzej Kłosiński
25 maj 2013 - Wykład "Wpływ hormonów płciowych na problemy behawioralne psów i kotów" - prof. Peter Neville, COAPE UK
19 styczeń 2013 - Warsztaty masażu relaksacyjnego dla psów - Marta Mucha-Balcerek

2011/2012 - Studium Pedagogiczne dla nauczycieli akademickich - Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej
16-17 kwietnia 2010 - Seminarium profesora Raymonda Coppingera - "Historia naturalna psowatych, rozwój ewolucyjny, inteligencja, emocje i zachowanie się psów". Seminarium organizowane przez COAPE Polska.
11-14 wrzesień 2009 - Warsztaty pt. "PROWADZENIE KONSULTACJI BEHAWIORALNEJ" - Andrzej Kłosiński i Ewelina Włodarczyk.
Październik 2008 - czerwiec 2009 - brytyjski kurs dyplomowy Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) "Diploma in the Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training" realizowany przez Amichien.
Czerwiec 2008 - Kurs "THINK DOG" - Tajniki zachowania i szkolenia psa - John Fisher i Sarah Whitehead

Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie świat zwierząt tak bliski a jednocześnie tak daleki od naszego ludzkiego, szczególnie interesowały mnie prawa i zależności rządzące w świecie przyrody. Od kilku lat zgłębiam i poszerzam wiedzę na temat zachowania psów i wilków. Oba te gatunki są bardzo bliskie mojemu sercu i dlatego chciałabym, aby dzięki mojej pomocy ludzie lepiej poznali ich zachowania, a dzięki temu lepiej zrozumieli swoich czworonożnych przyjaciół. Dzięki zapoznaniu się z tym jak psy uczą się, jak postrzegają świat i jak porozumiewają się między sobą, łatwiej nam ludziom zbudować więź i po prostu żyć, na co dzień w zgodzie i harmonii.

Agnieszka Grynkiewicz - behawiorystka COAPE
Ocena [1]:
Warszawa, ul Krakowskie Przedmieście 67
Pokaż numer
Certyfikowany trener psów i behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Jestem trenerem psów i behawiorystką.
Pomagam w rozwiązaniu problemów związanych z psami i poprawieniu relacji między psami i ich opiekunami. Problemy, którymi się zajmuję są bardzo różnorodne - agresja psów wobec ludzi i wobec innych psów, uporczywe szczekanie, ciągnięcie na smyczy, nieprzychodzenie na przywołanie, sikanie w domu, problemy separacyjne, bronienie miski lub zabawek i wiele innych. Pracuję z psami nadpobudliwymi, lękowymi, oraz agresywnymi.

Obecnie współpracuję z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem, oraz programem Adopciaki.
Dojeżdżam do psów w Warszawie i okolicach.

Hanna Bota - behawiorysta COAPE
Ocena [1]:
Chorzów, ul Oswaldów 2
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
prowadzę: konsultacje behawioralne i terapię zaburzeń zachowania psów, szkolenia indywidualne i grupowe, zajęcia RALLY-O, socjalizację szczeniąt, wykłady i warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i wolontariuszy schronisk. Zapraszam także na portal internetowy pod adresem https://dog.net.pl

Celestyna Kieś-Mandrela - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Rybnik, ul Fiołkowa 9
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Rozwiązywanie problemów behawioralnych u psów, pomoc w szkoleniu psa.

Magdalena Michałek - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Ruda Śląska, ul Jana Pawła II 9
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
dyplomowany behawiorysta zwierzęcy COAPE i magister psychologii Kurs dyplomowy "Advanced Diploma in Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training" w Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) ukończyłam w 2018 roku uzyskując najwyższą ocenę A+. Po uzyskaniu dyplomu wstąpiłam do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. 1 lipca 2010 roku uzyskałam tytuł magistra broniąc pracy pt.„Czynniki różnicujące sytuacyjną ocenę stresu na przykładzie właścicieli psów”. Od 2010 roku pracuję zawodowo jako psycholog dziecięcy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2007 roku jestem wolontariuszem w Schronisku dla Zwierząt TOZ „FAUNA” w Rudzie Śląskiej. W maju 2016 roku właśnie w tym schronisku odnalazłam moją psią miłość - Pieska Manu, z którym trenujemy sztuczki. Pasjonuję się psią fotografią i pracą z psem podczas sesji zdjęciowych. Zapraszam do współpracy w zakresie: - indywidualna konsultacja i terapia behawioralna psów, - indywidualna nauka psich sztuczek, nauka pozowania do zdjęć, - indywidualne szkolenie i socjalizacja szczeniąt, - ocena i wybór psa w schronisku, - edukacja humanitarna dzieci i młodzieży, prelekcje w szkołach, przedszkolach, - prelekcje, warsztaty dotyczące pracy z psem, komunikacji, behawioru itp. - poradnictwo z zakresu wychowania, opieki i szkolenia, - konsultacje podczas eventów i psich imprez, - pokazy sztuczek, - testowanie produktów i usług dla psów.

Ela Wojciechowska - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Tychy, ul Niepodległości 50
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Prowadzę konsultacje behawioralne w Tychach i na terenie Śląska. Jestem instruktorem szkolenia psów. Posiadam również uprawnienia instruktora wykrywania zapachu - nosework. Każdy pies jest inny, dlatego w swojej pracy do każdego przypadku podchodzę bardzo indywidualnie. Staram się tak układać plan terapii, aby była ona jak najkorzystniejsza dla danego zwierzęcia. Bardzo ważne jest dla mnie również budowanie poprawnej relacji pomiędzy Opiekunem a psem. Pracuję z psami w każdym wieku. W pracy nad zachowaniem wykorzystuję jedynie metody, które są przyjazne dla zwierząt. Zajmuję się m.in. rozwiązywaniem problemów z zachowaniem psa / kota, treningami nosework, przygotowaniami do egzaminów i zawodów nosework, socjalizacją szczeniaków, nauką poprawnej zabawy z psem.

Behawiorysta COAPE, Instruktor szkolenia psów
Ocena [0]:
Szczecin, ul Księdza Piotra Skargi
Pokaż numer
Instruktor szkolenia psów, behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Jestem dyplomowanym behawiorystą zwierząt, instruktorem szkolenia psów oraz założycielem Szczecińskiej Grupy Tropiącej „Na tropie”.

Prowadzę konsultacje behawioralne dla psów i kotów oraz szkolenia dla psów z zakresu posłuszeństwa i pracy węchowej oparte na wzmocnieniu pozytywnym.

Oferuję:
- Modyfikację zachowań niepożądanych
- Szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa
- Posłuszeństwo sportowe (obedience)
- Tropienie użytkowe
- Tracking
- Scent Detection
- Psi fitness

Śląskie Centrum Behawioryzmu i Żywienia
Ocena [0]:
Gliwice , ul Kownackiej 2a
Pokaż numer
Oceń obiekt:
W naszej sali szkoleniowo-wykładowej prowadzimy kursy dla psów (psie przedszkole, posłuszeństwo) oraz wykłady dla opiekunów psów i kotów. Oferujemy także konsultacje behawioralne i dietetyczne. Zapraszamy.

Polecane
Hakuna Matata - Hotel dla psów
Hakuna Matata - Hotel dla psów
Polecane
Willa LiMoni Noclegi & Restauracja
Willa LiMoni Noclegi & Restauracja
Polecane
Noclegi u Halinki
Noclegi u Halinki
Polecane
Willa Stodoła
Willa Stodoła
Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: