Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Psie..zachowuj się..;)
Twój milusiński wykorzysta każdy moment nieuwagi, żeby zwędzić ze stołu żarcie? Poobgryzał właśnie kolejną parę Twoich wyjściowych butów? Większość problemów z wychowaniem psa można rozwiązać przez odpowiednie szkolenie i tresurę. Wyszperaliśmy dla Ciebie informacje o godnych polecenia ośrodkach treningowych i specjalistach od psiego zachowania. Przekonaj się, że Twój pies może być posłuszny i reagować na Twoje polecenia niezależnie od sytuacji!

Wybierz województwo
Sortuj:
PSYJAZNE MIEJSCA
BestFriend - pozytywne szkolenie psów
Ocena [0]:
Warszawska 11, ul Warszawska 11
Pokaż numer
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy
Oceń obiekt:
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy:

- kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, trymowanie, stylizacja psich fryzur na życzenie klienta oraz według wzorców FCI, strzyżenie psów nierasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, zabiegi długotrwale regenerujące włos, kąpiele pielęgnacyjne, lecznicze, oczyszczające, „na sucho” oraz aromaterapeutyczne, odżywki i maski na włos, obcinanie pazurów, czyszczenie i depilacja uszu, zwalczanie insektów i usuwanie kleszczy,


-Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Absolutnie nie usypiam zwierząt i nie korzystam z chemicznej pomocy przy uspokajaniu psa.


-*Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena końcowa jest zależna od stanu psa i jego zachowania oraz od aktualnej promocji. W celu ustalenia ceny usługi i umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Psielanka Zoopsycholog
Ocena [0]:
Środa Śląska, ul WIEJSKA 9
Pokaż numer
Specjalista od relacji człowiek - zwierzę towarzyszące. Jest doradzcą, który pomaga właścicielowi stworzyć pozytywną relację pomiędzy nim a zwierzęciem.
Oceń obiekt:
Pomaga także usunąć lub zredukować niepożądane, niepokojące zachowania zwierzęcia, na które skarży się właściciel.
Jeżeli Twój pies sprawia Ci problemy: okazuje agresję, niszczy rzeczy, wyje, szczeka, załatwia się w domu, źle znosi długie godziny samotności.
Jeżeli Twoj kot sprawia Ci problemy: wszytskiego się boi, okazuje agresję, brudzi, drapie meble, nie pozwala Ci spać w nocy.
To znak, że potrzebujesz pomocy specjalisty! Im szybciej zajmiemy się problemem, tym łatwiej będzie go rozwiązać.

Porada zoopsychologiczna - 90zł.
z Dojazdem do klienta 1zł za 1km.

SZUMAK -Centrum Zwierzęcych Spraw, Szkoła szkolenia psów
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
Zapraszamy opiekunów, przewodników oraz ich czworonożnych towarzyszy.
Oceń obiekt:
W naszej ofercie m.in. szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne psów i kotów, akupunktura weterynaryjna.

SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw, to szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne, akupunktura weterynaryjna, zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto dystrybucja szwedzkiej karmy i akcesoriów dla psów i kotów.
Oceń obiekt:
SZUMAK to nie tylko wiedza i profesjonalizm, to także pasja, zaangażowanie i szacunek dla cudu istnienia jakim są niewątpliwie nasi udomowieni czworonożni przyjaciele. Nasze Centrum to miejsce, w którym zarówno przewodnik, jak i jego kudłaty towarzysz uczą się poznawać i rozumieć siebie nawzajem, to podstawa, by zbudować wyjątkową więź. Każda forma pracy dostosowana jest indywidualnie do możliwości i predyspozycji teamu pies-człowiek. Nasza dewiza to szacunek, cierpliwość i zrozumienie, a metody treningowe tylko w oparciu o pozytywne wzmocnienie.
Serdecznie zapraszamy do Nas.

Polecane
Przystań u Ździcha
Przystań u Ździcha
Polecane
Siedlisko Błominko
Siedlisko Błominko
Polecane
Willa Stodoła
Willa Stodoła
Polecane
Noclegi u Halinki
Noclegi u Halinki
Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: