Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Psie..zachowuj się..;)
Twój milusiński wykorzysta każdy moment nieuwagi, żeby zwędzić ze stołu żarcie? Poobgryzał właśnie kolejną parę Twoich wyjściowych butów? Większość problemów z wychowaniem psa można rozwiązać przez odpowiednie szkolenie i tresurę. Wyszperaliśmy dla Ciebie informacje o godnych polecenia ośrodkach treningowych i specjalistach od psiego zachowania. Przekonaj się, że Twój pies może być posłuszny i reagować na Twoje polecenia niezależnie od sytuacji!

Wybierz województwo
Sortuj:
PSYJAZNE MIEJSCA
Centrum szkolenia psów - Wychowany Pies
Ocena [0]:
Olsztyn, ul Tuwima 19
Pokaż numer
Prowadzimy kursy posłuszeństwa, kursy grupowe, pomagamy z trudnymi psami. Wszystko to na terenie Olsztyna, oraz całego województwa Warmińsko - Mazurskiego. Jedyna pozytywna szkoła tresury w Olsztynie
Oceń obiekt:
Szkolenie indywidualne, szkolenie grupowe, szkolenie obronne, przygotowanie psa do wystaw, testów, egzaminów oraz wiele innych ciekawych szkoleń skierowanych do przewodników psów.

Agnieszka Grynkiewicz - behawiorystka COAPE
Ocena [1]:
Warszawa, ul Krakowskie Przedmieście 67
Pokaż numer
Certyfikowany trener psów i behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Jestem trenerem psów i behawiorystką.
Pomagam w rozwiązaniu problemów związanych z psami i poprawieniu relacji między psami i ich opiekunami. Problemy, którymi się zajmuję są bardzo różnorodne - agresja psów wobec ludzi i wobec innych psów, uporczywe szczekanie, ciągnięcie na smyczy, nieprzychodzenie na przywołanie, sikanie w domu, problemy separacyjne, bronienie miski lub zabawek i wiele innych. Pracuję z psami nadpobudliwymi, lękowymi, oraz agresywnymi.

Obecnie współpracuję z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem, oraz programem Adopciaki.
Dojeżdżam do psów w Warszawie i okolicach.

Behawiorysta COAPE, Instruktor szkolenia psów
Ocena [0]:
Szczecin, ul Księdza Piotra Skargi
Pokaż numer
Instruktor szkolenia psów, behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Jestem dyplomowanym behawiorystą zwierząt, instruktorem szkolenia psów oraz założycielem Szczecińskiej Grupy Tropiącej „Na tropie”.

Prowadzę konsultacje behawioralne dla psów i kotów oraz szkolenia dla psów z zakresu posłuszeństwa i pracy węchowej oparte na wzmocnieniu pozytywnym.

Oferuję:
- Modyfikację zachowań niepożądanych
- Szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa
- Posłuszeństwo sportowe (obedience)
- Tropienie użytkowe
- Tracking
- Scent Detection
- Psi fitness

Behawiorysta i Trener Psów Paula Dzikowicz-Proć
Ocena [0]:
Szczecin, ul Cukrowa 67
Pokaż numer
Behawiorysta - Trener Psów - Szkolenia dla Psów
Oceń obiekt:
Zapraszam na Konsultacje Behawioralne, gdzie wspólnie z opiekunem znajdziemy przyczynę zachowania i wspólnie znajdziemy odpowiedni plan terapii.
Podpowiem jak również ulepszyć relacje z psem, tak by pies miał spełnione potrzeby jak i odpowiedni kontakt z opiekunem.
Zapraszam również na Szkolenia Indywidualne i Grupowe na których popracujemy nad posłuszeństwem, samokontrolą i autokontrolą jak i spokojnym mijaniu psów/ ludzi.

Nauczymy spokojnej reakcji psa w różnych sytuacjach i możliwości rezygnowania z przywitania z psem, czy obskoczenia ludzi :)

Zapraszam Serdecznie !

BestFriend - pozytywne szkolenie psów
Ocena [0]:
Warszawska 11, ul Warszawska 11
Pokaż numer
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy
Oceń obiekt:
Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy:

- kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, trymowanie, stylizacja psich fryzur na życzenie klienta oraz według wzorców FCI, strzyżenie psów nierasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, zabiegi długotrwale regenerujące włos, kąpiele pielęgnacyjne, lecznicze, oczyszczające, „na sucho” oraz aromaterapeutyczne, odżywki i maski na włos, obcinanie pazurów, czyszczenie i depilacja uszu, zwalczanie insektów i usuwanie kleszczy,


-Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Absolutnie nie usypiam zwierząt i nie korzystam z chemicznej pomocy przy uspokajaniu psa.


-*Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena końcowa jest zależna od stanu psa i jego zachowania oraz od aktualnej promocji. W celu ustalenia ceny usługi i umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Borowiec Mirosława - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Miękinia, ul Prężyce 53
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Behawiorysta zwierzęcy COAPE, instruktor szkolenia psów, kynoterapeuta

Celestyna Kieś-Mandrela - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Rybnik, ul Fiołkowa 9
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Rozwiązywanie problemów behawioralnych u psów, pomoc w szkoleniu psa.

Ela Wojciechowska - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Tychy, ul Niepodległości 50
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Prowadzę konsultacje behawioralne w Tychach i na terenie Śląska. Jestem instruktorem szkolenia psów. Posiadam również uprawnienia instruktora wykrywania zapachu - nosework. Każdy pies jest inny, dlatego w swojej pracy do każdego przypadku podchodzę bardzo indywidualnie. Staram się tak układać plan terapii, aby była ona jak najkorzystniejsza dla danego zwierzęcia. Bardzo ważne jest dla mnie również budowanie poprawnej relacji pomiędzy Opiekunem a psem. Pracuję z psami w każdym wieku. W pracy nad zachowaniem wykorzystuję jedynie metody, które są przyjazne dla zwierząt. Zajmuję się m.in. rozwiązywaniem problemów z zachowaniem psa / kota, treningami nosework, przygotowaniami do egzaminów i zawodów nosework, socjalizacją szczeniaków, nauką poprawnej zabawy z psem.

Hanna Bota - behawiorysta COAPE
Ocena [1]:
Chorzów, ul Oswaldów 2
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
prowadzę: konsultacje behawioralne i terapię zaburzeń zachowania psów, szkolenia indywidualne i grupowe, zajęcia RALLY-O, socjalizację szczeniąt, wykłady i warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i wolontariuszy schronisk. Zapraszam także na portal internetowy pod adresem https://dog.net.pl

Katarzyna Jaworska-Kmetyk - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Kiełczów, ul Akacjowa 78
Pokaż numer
Absolwentka kursu dyplomowego COAPE, którego ukończenie daje brytyjskie kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego na licencji Centre of Applied Pet Ethology należącej do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE
Oceń obiekt:
W Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej „Akacjowa” we Wrocławiu – Kiełczowie można uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie problemów behawioralnych psów i kotów.

Konsultacje behawiorystyczne wykonuje w naszej Przychodni lek. wet. Katarzyna Jaworska-Kmetyk, absolwentka kursu dyplomowego COAPE, którego ukończenie daje brytyjskie kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego na licencji Centre of Applied Pet Ethology należącej do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, będącym odpowiednikiem brytyjskiego Association of Pet Behaviorists and Trainers (CAPBT). Poza ukończonym kursem nasza behawiorystka uczestniczy w licznych seminariach i warsztatach związanych z terapią zachowań zwierząt towarzyszących.

Wykonywanie konsultacji przez lekarza weterynarii daje nam większą możliwość rozróżnienia przyczyn zaburzenia zachowań, które mogą mieć zarówno podłoże behawioralne jak i medyczne. Daje to nam również możliwość stosowania odpowiednich leków w farmakoterapii , która jest często niezbędnym elementem skutecznej terapii behawioralnej.

Preferujemy odbywanie konsultacji behawioralnych w domu właściciela gdzie mamy możliwość obserwacji zwierzęcia w jego środowisku życia nie narażając go na stres przebywania w przychodni, który może istotnie zmieniać zachowanie zwierząt i powodować nieprawidłową jego interpretacje. Mimo tego istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji również w gabinecie weterynaryjnym.

Komutacja behawioralna obejmuje dokładny wywiad z właścicielem, analizę przypadku, plan terapii oraz demonstracje metod pracy ze zwierzęciem. Podczas spotkania dokonujemy szczegółowej analizy emocji towarzyszącym pojawianiu się niepożądanych zachowań, ocenę nastroju, motywacji i wzmocnień w oparciu o model EMRA. Zalecone przez nas postępowanie opiera się jedynie na metodach szkolenia pozytywnego, które pozostaje najbardziej humanitarną oraz dającą najlepsze oraz odporne na wygasanie rezultaty metodą treningu szczególnie u zwierząt z problemami lękowymi.

Po każdej konsultacji właściciel otrzymuje drogą mailową raport z konsultacji, który jest podsumowaniem odbytego spotkania, zawiera zalecenia oraz plan terapii behawioralnej.

Poza rozwiązywaniem problemów behawioralnych zajmujemy się również doradztwem w przypadku adopcji zwierząt zarówno szczeniąt i kociąt zakupionych w hodowlach jak i dorosłych zwierząt przygarniętych przez nowych właścicieli, szczególnie w przypadku niepewnej przeszłości.

Magdalena Malec - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Kraków, ul Podwale
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Magdalena Malec - dr inż. nauk rolniczych, absolwentka AR w Krakowie – Wydział Rolniczy (mgr inż. – 2001, dr inż. – 2006)
Specjalista Terapii Zachowania Zwierząt DipCABT (COAPE), tutor kursu Think Dog. Jestem członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE (Centre of Applied Pet Ethology)

15 styczeń 2014 – „Badania behawioralne w chowie zwierząt” – Seminarium
Naukowe Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UR w Krakowie. Zebranie referatowo-dyskusyjne
Krakowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego
25 maj 2013 - Seminarium "Ludzka Rodzina w szkoleniu i terapii zachowania zwierząt towarzyszących" - mgr Andrzej Kłosiński
25 maj 2013 - Wykład "Wpływ hormonów płciowych na problemy behawioralne psów i kotów" - prof. Peter Neville, COAPE UK
19 styczeń 2013 - Warsztaty masażu relaksacyjnego dla psów - Marta Mucha-Balcerek

2011/2012 - Studium Pedagogiczne dla nauczycieli akademickich - Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej
16-17 kwietnia 2010 - Seminarium profesora Raymonda Coppingera - "Historia naturalna psowatych, rozwój ewolucyjny, inteligencja, emocje i zachowanie się psów". Seminarium organizowane przez COAPE Polska.
11-14 wrzesień 2009 - Warsztaty pt. "PROWADZENIE KONSULTACJI BEHAWIORALNEJ" - Andrzej Kłosiński i Ewelina Włodarczyk.
Październik 2008 - czerwiec 2009 - brytyjski kurs dyplomowy Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) "Diploma in the Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training" realizowany przez Amichien.
Czerwiec 2008 - Kurs "THINK DOG" - Tajniki zachowania i szkolenia psa - John Fisher i Sarah Whitehead

Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie świat zwierząt tak bliski a jednocześnie tak daleki od naszego ludzkiego, szczególnie interesowały mnie prawa i zależności rządzące w świecie przyrody. Od kilku lat zgłębiam i poszerzam wiedzę na temat zachowania psów i wilków. Oba te gatunki są bardzo bliskie mojemu sercu i dlatego chciałabym, aby dzięki mojej pomocy ludzie lepiej poznali ich zachowania, a dzięki temu lepiej zrozumieli swoich czworonożnych przyjaciół. Dzięki zapoznaniu się z tym jak psy uczą się, jak postrzegają świat i jak porozumiewają się między sobą, łatwiej nam ludziom zbudować więź i po prostu żyć, na co dzień w zgodzie i harmonii.

Magdalena Michałek - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Ruda Śląska, ul Jana Pawła II 9
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
dyplomowany behawiorysta zwierzęcy COAPE i magister psychologii Kurs dyplomowy "Advanced Diploma in Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training" w Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) ukończyłam w 2018 roku uzyskując najwyższą ocenę A+. Po uzyskaniu dyplomu wstąpiłam do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. 1 lipca 2010 roku uzyskałam tytuł magistra broniąc pracy pt.„Czynniki różnicujące sytuacyjną ocenę stresu na przykładzie właścicieli psów”. Od 2010 roku pracuję zawodowo jako psycholog dziecięcy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2007 roku jestem wolontariuszem w Schronisku dla Zwierząt TOZ „FAUNA” w Rudzie Śląskiej. W maju 2016 roku właśnie w tym schronisku odnalazłam moją psią miłość - Pieska Manu, z którym trenujemy sztuczki. Pasjonuję się psią fotografią i pracą z psem podczas sesji zdjęciowych. Zapraszam do współpracy w zakresie: - indywidualna konsultacja i terapia behawioralna psów, - indywidualna nauka psich sztuczek, nauka pozowania do zdjęć, - indywidualne szkolenie i socjalizacja szczeniąt, - ocena i wybór psa w schronisku, - edukacja humanitarna dzieci i młodzieży, prelekcje w szkołach, przedszkolach, - prelekcje, warsztaty dotyczące pracy z psem, komunikacji, behawioru itp. - poradnictwo z zakresu wychowania, opieki i szkolenia, - konsultacje podczas eventów i psich imprez, - pokazy sztuczek, - testowanie produktów i usług dla psów.

Martyna Woszczyło - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Wrocław, ul Plac Solny
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Nazywam się Martyna Woszczyło i jestem lekarzem weterynarii specjalizującym się w zachowaniach zwierząt. Łączę wiedzę i praktykę kliniczną z wykształceniem behawioralnym, co pozwala mi pomagać Państwa zwierzętom w bardzo szerokim zakresie.

Ukończyłam studia weterynaryjne we Wrocławiu oraz Kurs Dyplomowy COAPE „Advanced Diploma in the practical aspects od companion animal behaviour and training”. Zdobywałam też wiedzę na licznych kursach, wykładach i zjazdach.

W tematyce behawiorystycznej specjalizuję się od początku pracy zawodowej. Aktualnie jestem w trakcie studiów doktorskich o tematyce behawioralnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Przykładam dużą wagę do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy.

Metody mojej pracy oparte są na najnowszej wiedzy o psychice i emocjach zwierząt. Jako behawiorysta COAPE pracuję również w oparciu o model EMRA. Nie stosuję w swojej pracy metod awersyjnych.

Petsitter Bartek Kusz
Ocena [0]:
Warszawa, ul Olszewska 22/14
Pokaż numer
Moja praca to nie tylko praca. To pasja bo zwierzęta od zawsze są mi bliskie.
Oceń obiekt:
Przede wszystkim wyprowadzam je, poświęcam im czas i uwagę, bawię się z nimi, zapewniam ruch który jest im tak bardzo potrzebny. Kiedy zachodzi potrzeba, spędzamy więcej czasu razem niż tylko spacer. Podczas nieobecności właściciela, zostają u mnie nawet na kilka dni i czują się komfortowo bo otoczone opieką jak członek rodziny przez wszystkich zwierzolubnych domowników.

Psielanka Zoopsycholog
Ocena [0]:
Środa Śląska, ul WIEJSKA 9
Pokaż numer
Specjalista od relacji człowiek - zwierzę towarzyszące. Jest doradzcą, który pomaga właścicielowi stworzyć pozytywną relację pomiędzy nim a zwierzęciem.
Oceń obiekt:
Pomaga także usunąć lub zredukować niepożądane, niepokojące zachowania zwierzęcia, na które skarży się właściciel.
Jeżeli Twój pies sprawia Ci problemy: okazuje agresję, niszczy rzeczy, wyje, szczeka, załatwia się w domu, źle znosi długie godziny samotności.
Jeżeli Twoj kot sprawia Ci problemy: wszytskiego się boi, okazuje agresję, brudzi, drapie meble, nie pozwala Ci spać w nocy.
To znak, że potrzebujesz pomocy specjalisty! Im szybciej zajmiemy się problemem, tym łatwiej będzie go rozwiązać.

Porada zoopsychologiczna - 90zł.
z Dojazdem do klienta 1zł za 1km.

Ranczo wszystko dla zwierząt
Ocena [0]:
Zabrze, ul Kościelna 7
Pokaż numer
Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r.
Oceń obiekt:
To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami.
Chcę Ci pomóc w dogadaniu się ze swoim psem od Waszych pierwszych wspólnych chwil.
Od najmłodszych lat, firmę prowadzę od 6 lat, a Ranczo Wszystko dla zwierząt, to spełnienie moich marzeń o świadczeniu profesjonalnych i indywidualnych usług dla zwierząt i ich właścicieli.

SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
SZUMAK - Centrum Zwierzęcych Spraw, to szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne, akupunktura weterynaryjna, zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto dystrybucja szwedzkiej karmy i akcesoriów dla psów i kotów.
Oceń obiekt:
SZUMAK to nie tylko wiedza i profesjonalizm, to także pasja, zaangażowanie i szacunek dla cudu istnienia jakim są niewątpliwie nasi udomowieni czworonożni przyjaciele. Nasze Centrum to miejsce, w którym zarówno przewodnik, jak i jego kudłaty towarzysz uczą się poznawać i rozumieć siebie nawzajem, to podstawa, by zbudować wyjątkową więź. Każda forma pracy dostosowana jest indywidualnie do możliwości i predyspozycji teamu pies-człowiek. Nasza dewiza to szacunek, cierpliwość i zrozumienie, a metody treningowe tylko w oparciu o pozytywne wzmocnienie.
Serdecznie zapraszamy do Nas.

SZUMAK -Centrum Zwierzęcych Spraw, Szkoła szkolenia psów
Ocena [0]:
Jaworzno, ul Sławkowska 14
Pokaż numer
Zapraszamy opiekunów, przewodników oraz ich czworonożnych towarzyszy.
Oceń obiekt:
W naszej ofercie m.in. szkoła szkolenia psów, psie przedszkole, konsultacje behawioralne psów i kotów, akupunktura weterynaryjna.

Śląskie Centrum Behawioryzmu i Żywienia
Ocena [0]:
Gliwice , ul Kownackiej 2a
Pokaż numer
Oceń obiekt:
W naszej sali szkoleniowo-wykładowej prowadzimy kursy dla psów (psie przedszkole, posłuszeństwo) oraz wykłady dla opiekunów psów i kotów. Oferujemy także konsultacje behawioralne i dietetyczne. Zapraszamy.

Team Spirit Magdalena Łęczycka - behawiorysta COAPE
Ocena [0]:
Toruń, ul Mokre
Pokaż numer
Certyfikowany behawiorysta COAPE
Oceń obiekt:
Team Spirit to wiedza poparta wieloletnią praktyką. Team Spirit to nastawienie na oczekiwania przewodnika i potrzeby jego czworonożnego partnera. Team Spirit to również edukacja właścicieli z misją poprawy relacji między psem i człowiekiem, człowiekiem i psem. Team Spirit to wreszcie pasja do pracy z psami, jaką staram się zarażać ludzi.

Stworzenie odpowiedniej więzi między właścicielem, a czworonogiem jest niezwykle ważne. Nic tak nie scala przyjaźni, jak odpowiednie szkolenie psa, w którym bierze udział zarówno on, jak i jego Przewodnik. Dla tego pierwszego może to być niezwykła zabawa, zaś dla drugiego szansa na ułożenie manier przyjaciela w taki sposób, aby mógł bezkonfliktowo funkcjonować w społeczeństwie.

Szkolenie psów, które oferujemy da możliwość zachowania (a nawet zwiększenia!) szczęścia czworonoga, przy jednoczesnym utrzymaniu stylu życia Właściciela. Nasza propozycja ma na celu nie tylko wychowanie niesfornego psiaka, ale przede wszystkim nauczenie go, jak ważny jest jego człowieczy przyjaciel. Po szkoleniu, czworonóg będzie potrafił okazać Wam większy szacunek, dodatkowo mając do Was stuprocentowe zaufanie.

Tym, czym wyróżniamy się spośród innych ośrodków szkoleniowych, jest skupienie się na stworzeniu specyficznej więzi pies - człowiek. Istotą naszych szkoleń jest nauczenie obu stron współpracy. W naszym słowniku nie występuje pojęcie “ślepe posłuszeństwo”.

Uczymy psa, że WARTO słuchać swojego Właściciela. Pożądane zachowania nagradzamy wspólną zabawą, nagrodą socjalną bądź smakołykami. Jest to dewiza metod pozytywnych, które wykorzystujemy podczas szkolenia.

Szkolenie przeznaczone jest nie tylko dla czworonogów. Ich właścicielom pokazujemy, jak zapewnić psom to, czego potrzebują. Wiedząc to, właściciel jest w stanie stworzyć jeszcze lepsze środowisko dla swojego pupila, dzięki temu ten jest szczęśliwszy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń. Toruń, to miejsce naszej siedziby. Jeśli masz pytania - zapraszamy. Zaufaj nam, a obiecujemy Ci, żę Twój czworonożny przyjaciel będzie czuł się po naszym szkoleniu szczęśliwy i bezpieczny w otaczającym go Świecie, a Ty razem z nim:)

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: