Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Przychodzi piesek do doktora...
Kiedy podróżujesz z psem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Być może – odpukać i odszczekać - będziesz kiedyś szukał weterynarza, który przyjmuje o 4 rano albo potrzebował namiarów najbliższej kliniki dla zwierząt. Z naszym portalem szybko odnajdziesz specjalistów, którzy pomogą Twojemu pupilowi stanąć na cztery łapki.

Wybierz województwo
Sortuj:
PSYJAZNE MIEJSCA
Kanvet - Weterynaryjne Centrum Rehabilitacyjne
Ocena [1]:
Olsztyn, ul Armii Krajowej 3 lok 160
Pokaż numer
Weterynaryjne Centrum Rehabilitacyjne Kanvet w Olsztynie jest jedną z pierwszych tego typu placówek w Polsce. Zostało otworzone w czasie kiedy nikt nie spotykał się z tą formą działalności.
Oceń obiekt:
Długoletnie doświadczenie spowodowało, że coraz więcej czworonogów wychodzi na czterech łapach z niejednej opresji.
Naszym celem jest redukcja bólu i poprawa funkcjonowania czworonożnych przyjaciół zarówno po zabiegach a także bezpośrednio po urazach. Poprawę jakości życia zapewnia nasze sześcioletnie doświadczenie oraz sprzęt najwyższej jakości.

Pracownicy naszej olsztyńskiej przychodni rehabilitacyjnej ukończyli specjalne kursy fizjoterapii psów i kotów, co potwierdzają zdobyte przez nich certyfikaty. Kolejne ukończone kursy to szkolenia z zakresu elektroterapii i obsługi lasera. Nasza przychodnia dysponuje także polem magnetycznym i laserem, bardzo istotnymi i skutecznymi narzędziami rehabilitacji kotów i psów.

GABINET WETERYNARYJNYLEK. WET. TOMASZ RADYNO
Ocena [0]:
Gryfów Śląski , ul Kolejowa 25
Pokaż numer
Twój zwierzak jest w dobrych rękach
Oceń obiekt:
Przede wszystkim cechujemy się indywidualnym i wrażliwym podejściem do wszystkich zwierząt. Jako lekarze weterynarii rozumiemy jak ważny jest Twój towarzysz. Miarą naszego sukcesu jest zdrowie i szczęście, każdego leczonego przez nas zwierzaka. Aby zapewnić największą dbałość o szczegóły i zdrowie, kładziemy nacisk na diagnostykę oraz regularne konsultacje.

Zapoznaj się z naszym zespołem oraz całą ofertą.

"Podaj Łapę"
Ocena [1]:
Pabianice, ul ul. Piotra Skargi 59
Pokaż numer
Cudowni i bardzo przyjaźni lekarze plus zoofizjoterapia
Oceń obiekt:
lek. wet. Jakub Butkiewicz

- medycyna ratunkowa
- kardiologia
- diagnostyka obrazowa (RTG / USG)
- diagnostyka laboratoryjna
- medycyna regeneracyjna
- dermatologia

Magdalena Butkiewicz

- rehabilitacja
- manager Marketu Podaj Łapę
- administrator facebook

lek. wet. Adam Cyniak

- chirurgia twarda
- ortopedia
- diagnostyka obrazowa (USG / RTG)
- medycyna ratunkowa
- położnictwo

lek. wet. Ewa Bajko

- choroby wewnętrzne - interna
- chirurgia miękka
- stomatologia
- okulistyka
- kardiologia
- dermatologia

Gabinet Weterynaryjny Mozart
Ocena [0]:
Olsztyn, ul Stawigudzka 8C lok. F
Pokaż numer
Godziny działania przedsiębiorstwa "Gabinet Weterynaryjny dr n.wet. Anna Domosławska" to: pn-pt: 17:00-19:00.
Oceń obiekt:
Godziny działania przedsiębiorstwa "Gabinet Weterynaryjny dr n.wet. Anna Domosławska" to: pn-pt: 17:00-19:00.

Pani Anna jest bardzo sympatyczna i miła dla psiaków. Widać, że jest weterynarzem z powołania po tym jak zajmuje się pacjentami. Ma dużą wiedzę i chętnie doradzi gdy jest potrzeba. Zdecydowanie polecam :)

Gabinet Weterynaryjny lek.wet. Mariusz Kuras
Ocena [0]:
Ostróda, ul Stępowskiego 14a
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Oferujemy usługi dla zwierząt towarzyszących- profilaktyka, chirurgia, RTG, USG, badania krwi, pielęgnacja, diety weterynaryjne.

Trio-Vet
Ocena [0]:
Ostróda, ul Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 6/3
Pokaż numer
Nasza przychodnia składa się poczekalni, dwóch gabinetów internistycznych, sali chirurgicznej i pomieszczenia groomerskiego.
Oceń obiekt:
Na miejscu nasi wyspecjalizowani weterynarze wykonują badania rentgenowskie, ultrasonograficzne (RTG i USG), a także morfologiczne i biochemiczne krwi, dzięki czemu możemy w kilka minut przeprowadzić diagnostykę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz gabinet wybierają Państwo wyspecjalizowaną usługę weterynaryjną w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami, oraz poradami, jak przygotować zwierzę do zabiegu.

Lecznica przy Młynie
Ocena [0]:
Ostróda, ul Mickiewicza 21C
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy na chwilę obecną największą i najlepiej wyposażoną lecznicą weterynaryjną w Ostródzie, nieustannie podnosimy również nasze umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach specjalizacyjnych oraz licznych sympozjach i zjazdach- wszystko po to, by zapewnić państwa pupilom opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Lecznica Anda
Ocena [0]:
Konstancin-Jeziorna , ul Długa 8
Pokaż numer
Lecznica dla zwierząt ANDA w Konstancinie-Jeziornie interna, chirurgia, RTG, USG, kardiologia, dermatologia, ortopedia, chipowanie, paszporty, szpital
Oceń obiekt:
Bardzo specjalistyczne i fachowe podejście do zwierzaka. Panie doktor są przemiłe i zawsze udzielają istotnych informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości. Mają podejście do psów, nawet tych mniej miłych i wykazują do nich ogromny szacunek

Zakład weterynaryjny w Muszynie - Zbigniew Keklak
Ocena [0]:
Muszyna , ul Piłsudskiego 82
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Zakład weterynaryjny w Muszynie - Zbigniew Keklak
Numer telefonu: 602 191 234

Przychodnia Weterynaryjna Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Bitwy Oliwskiej 28
Pokaż numer
Polecany weterynarz w Gdańsku
Oceń obiekt:
Nasza Przychodnia powstała w 1992 roku. Od początku funkcjonuje jako spółka dwóch lekarzy weterynarii Janusza Borcowskiego i Tadeusza Popławskiego. Już od 1995 roku rozpoczęła pracę jako przychodnia całodobowa i w tej formule, pomocy całodobowej funkcjonuje do dzisiaj. Naszą działalność zaczynaliśmy w budynku zaadoptowanym na potrzeby lecznicy z pomieszczeń gospodarczych. W 2011 roku udało nam się sfinalizować inwestycję, dzięki której wprowadziliśmy się do nowego budynku zaprojektowanego na potrzeby naszej działalności. Wraz z przeprowadzką do nowej siedziby wyposażyliśmy Przychodnię w sprzęt do diagnostyki i opieki nad pacjentem spełniający wszystkie najnowsze standardy medycyny weterynaryjnej. Dzięki temu macie Państwo możliwość uzyskania wyników badań dodatkowych w ramach jednej wizyty, większość badań wykonujemy na miejscu. Oprócz podstawowych badań laboratoryjnych krwi i moczu jako jedna z nielicznych placówek mamy możliwość wykonania na miejscu badań gazometrycznych krwi, które decydują o podjęciu prawidłowego leczenia pacjenta w stanie krytycznym.

Weterynarz Gdańsk
Ocena [0]:
Gdańsk-Przymorze, ul Śląska 19
Pokaż numer
Oceń obiekt:
lek.wet.Andrzej Filipowicz, wizyty domowe tel. +48 601-65-09-09 lub tel: 58-558-30-76; Gdańsk-Przymorze ul.Śląska 19. Weterynarz Gdańsk. Gabinet weterynaryjny z wieloletnim doświadczeniem zaprasza koty, psy, gryzonie

Weterynarz Gdańsk
Proponujemy Państwu leczenie z dużym zaangażowaniem i sercem.

Wiemy jak ważna jest opieka nad zwierzakami, które oczekują od nas pomocy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na odpowiedzialne podejście to kwestii związanych z naszym zawodem. W miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.

lek wet Andrzej Filipowicz
lek wet Tomasz Kachnowicz

Gabinet powstał w 1997 roku.

Zapraszamy wszystkie psy koty, króliki i gryzonie.

Obsługujemy karty Visa i Mastercard

Amicis s.c.
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Elbląska 65
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Jest nam bardzo miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję , że znajdą tu Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Aktualności:

Godziny otwarcia przychodni w dniach 24.12 - 01.01.2016


24 Grudnia 2015 - 8 - 13

25 - 26 Grudnia 2015 - nieczynne

31 Grudnia 2015 - 8 - 15

1 Stycznia 2016 - nieczynnePrzychodnię Weterynaryjną „Amicis” założyliśmy w 1994 roku. Od samego początku działalności nieustannie wprowadzamy udoskonalenia i innowacje w naszej pracy starając się korzystać z osiągnięć nowoczesnej techniki oraz doniesień naukowych. Dlatego naszą pracę w lecznicy łączymy z ciągłymi wyjazdami na szkolenia, konferecje i warsztaty. Zafascynowani postępem techniki diagnostycznej stale inwestujemy wprowadzając do lecznicy nowoczesną aparaturę medyczną. Naszą dumą jest wyposażenie sali operacyjnej , w której wykonujemy bardzo dużo zabiegów chirurgicznych. Dzięki nowoczesnemu aparatowi do znieczulenia wziewnego oraz bardzo czułej aparaturze do monitoringu pacjenta w czasie znieczulenia staramy się zapewnić naszym pacjentom bardzo bezpieczne i skuteczne znieczulenie. Bardzo cieszymy się również z możliwości jakie daje nam diagnostyka obrazowa. Pracujemy na aparacie do USG firmy Esaote oraz na aparacie do RTG firmy Gierth wraz z wywoływarką cyfrową. Posiadamy doświadczenie i sukcesy w operacyjnym leczeniu m.in. skomplikowanych złamań kości, zerwanego więzadła krzyżowego, przepukliny okołoodbytowej. Naszymi pacjentami są głównie zwierzęta towarzyszące: psy, koty, króliki, świniki morskie , fretki, szynszyle, chomiki i ptaki. W naszej przychodni pracuje siedmiu lekarzy weterynarii. Zawsze zależy nam na tym, aby jak najlepiej pomagać cierpiącym zwierzętom.Serdecznie pozdrawiamy!

Właściciele Przychodni Weterynaryjnej „Amicis” w Gdańsku

lek.wet. Wojciech Ulewicz i lek.wet. Zbigniew Zaleski

Lek.wet. Wojciech Ulewicz

Uzyskał tytuł specjalisty chorób psów i kotów, ale szczególną specjalizacją i pasją doktora Ulewicza jest kardiologia. Doktor ukończył wiele szkoleń i kursów o
tematyce kardiologicznej prowadzonych przez najlepszych polskich kardiologów: Dr Magdalenę Garncarz i lek.wet. Rafała Niziołka. W Przychodni Amicis wykonuje badania kardiologiczne, fonokardiograficzne,EKG oraz badania echokardiograficzne (ECHO SERCA) z wykorzystaniem diagnostyki Dopplerowskiej.Lek.wet. Zbigniew Zaleski

Uzyskał tytuł specjalisty z radiologii weterynaryjnej. oraz tytuł specjalisty chorób ptaków. Największą pasją Doktora jest chirurgia i ortopedia.Lekarze pracujący w Przychodni Weterynaryjnej AMICIS :

Lek.wet. Agnieszka Zaleska

Lek.wet. Marta Michalska

Lek.wet. Karolina Felińska

Lek.wet. Justyna Pęziak

Lek.wet. Edyta Szmyt

Lek.wet. Maja Dronszkowska

Przychodnia weterynaryjna "U Weterynarza"
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Czarny Dwór 14/6
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Kilka słów o przychodni
Przychodnia weterynaryjna "U WETERYNARZA" powstała w lutym 2007 roku. Właścicielem jest lekarz medycyny weterynaryjnej Adam Sobotka - absolwent Wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Po ukończeniu studiów praktykował w przychodniach i klinikach weterynaryjnych w Europie, gdzie zebrał wiele cennych doświadczeń. Po powrocie do kraju pracował w Polskiej Akademii Nauk w Katedrze Histofizjologii Rozrodu.

Doktor Adam Sobotka ukończył specjalizację z chorób psów i kotów. Na bieżąco bierze aktywny udział we wszystkich ważniejszych konferencjach oraz kursach specjalistycznych. Przychodnia weterynaryjna specjalizuje się w profilaktyce oraz chorobach psów i kotów. Wykonujemy m.in. badania USG, EKG, RTG oraz diagnostykę laboratoryjną.

W lutym 2009 roku przychodnia uruchomiła specjalistyczny salon pielęgnacji psów i kotów.

Weterynarz Przymorze
Ocena [0]:
Gdańsk-Przymorze, ul Obrońców Wybrzeża 12
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Nasza przychodnia powstała w 1994 roku. Jesteśmy do dyspozycji Państwa i Państwa pupili 7 dni w tygodniu . Zajmujemy się leczeniem psów i kotów, jak również gryzoni, zajęczaków, tchórzofretek, a także ptaków, gadów i płazów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną opiekę medyczną wszystkim czworonogom. Stale pogłębiamy swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Opiekujemy się zwierzętami wolnożyjącymi i opuszczonymi. Współpracujemy z fundacjami i opiekunami społecznymi zwierząt bezdomnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz zespół to:

Lek. wet. Leszek Błaszczyk
Jest założycielem i współwłaścicielem przychodni. Pasjonuje się ortopedią i radiologią. Wykonuje również pełen zakres zabiegów chirurgicznych.

Lek. wet. Jakub Ziemkiewicz
Jest współwłaścicielem i kierownikiem przychodni. Posiada tytuł specjalisty z chirurgii małych zwierząt. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zwierząt egzotycznych.

Leczeniem chorób wewnętrznych zajmują się :

Lek. wet. Natalia Jankiewicz
– w przychodni pracuje od 2009 roku

Lek. wet. Katarzyna Sendal
– w przychodni pracuje od 2011 roku

Przychodnia Weterynaryjna AlterVet
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Kartuska 345 B/U8
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Zakres świadczonych usług:

– usg. narządów szyi , płuc, usg. przewodu pokarmowego , jamy brzusznej,

-usg. układu rozrodczego w każdej fazie cyklu płciowego ( ocena pęcherzyków przed i po owulacyjnych- kwalifikacja do krycia, określenie max. liczby szczeniąt w miocie, ocena kontrola rozwoju płodów w ciąży ( w tym Doppler naczyń, niedorozwój płodu ), wyznaczanie terminu porodu-biometria płodowa, cesarskiego cięcia,

-usg. w pediatrii ( w tym badania przezciemiączkowe),

-usg. układu moczowego i jamy miednicznej, usg nadnerczy,

-usg. tkanek miękkich i powłok ciała, usg. mięśni i stawów ( w szczególności – st. ramienny),usg. węzłów chłonnych ,

-usg. Doppler PW/CW, CDI naczyń, narządów , guzów,

– Echo Serca (w tym Doppler),

-badanie usg stanów nagłych: protokół FAST, spuszczanie płynów z j. brzusznej i kl. piersiowej, odbarczenie niedodmy,

-biopsje narządowe cienkoigłowe BAC

Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Łąkowa 35/38
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Nasz szpital o powierzchni 450 m stanowi część zabytkowej Królewskiej Fabryki Karabinów znajdującej się na Dolnym Mieście. To dzięki temu nasze wnętrza posiadają industrialny niepowtarzalny charakter. Dla Państwa wygody przed szpitalem znajduje się duży parking , a wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Działamy od 1999 r. stale inwestując w wyposażenie szpitala , jak również dobór odpowiednich ludzi tworzących nasz zespół.

Gabinet Weterynaryjny w Brzeźnie
Ocena [0]:
Gdańsk, ul Al. Hallera 239
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Wiem, że dla każdego właściciela jego milusiński jest najważniejszy, dlatego każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.

Mój gabinet stworzony został z myślą niesienia pomocy. Zapewniam Państwu leczenie z pełnym zaangażowaniem oraz miłą obsługą.

W swojej pracy kieruję się odpowedzialnością
i doświadczeniem, ale przede wszystkim sercem.

Zapraszam wszystkie psy, koty, zwierzęta futerkowe oraz gryzonie.


Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość umówienia się na wizytę domową.


Istnieje możliwośći opłaty wizyty w moim gabinecie także kartą płatniczą.


W nagłych wypadkach mogą Państwo dzwonić do mnie poza godzinami pracy, także w dni świąteczne.

Przychodnia Weterynaryjna
Ocena [0]:
Gdańsk , ul Kaprów 10A
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Misją naszej przychodni od początku jej istnienia jest niesienie pomocy zwierzętom.

Zapewniają to gruntownie wykształceni pracownicy, którzy ciągle pogłębiają wiedzę na różnego rodzaju kursach oraz sympozjach. Oprócz specjalistycznej opieki lekarskiej oferujemy szeroki zakres usług dotyczących nie tylko profilaktyki chorób małych zwierząt ale również udzielamy pomocy innym jednostkom pomagającym zwierzętom.

Jesteśmy wyposażeni w sprzęt, który pozwala na wykonywanie na miejscu wielu badań oraz bezpieczne przeprowadzanie zabiegów.

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
Ocena [0]:
Gdańsk , ul Świętokrzyska 33 A
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Oferujemy kompleksową opiekę specjalistyczną, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji medycyny weterynaryjnej

MOPS - przychodnia weterynaryjna
Ocena [0]:
Łódź, ul Piłsudskiego 7
Pokaż numer
Przychodnia Weterynaryjna Mops – Łódź jest usytuowana w centrum Łodzi na Manhattanie, przy zbiegu ulicy Piotrkowskiej i Alei Piłsudskiego.
Oceń obiekt:
Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt w takich dziedzinach medycyny weterynaryjnej jak interna, kardiologia z badaniem EKG, okulistyka, laryngologia z wszelkimi chorobami uszu, ginekologia
i położnictwo, dermatologia wraz z badaniem pobranego materiału ze skóry, alergologia (testy alergiczne psów), stomatologia w pełnym zakresie. Wykonujemy operacje z zakresu chirurgii miękkiej, onkologii i ortopedii.

Diagnozę opieramy na wynikach badań krwi – morfologii i biochemii oraz wynikach badań moczu.

Specjalizujemy się w leczeniu jeży europejskich i afrykańskich. Pomagamy ratować dzikie jeże.

Właścicielem Przychodni jest weterynarz Beata Doruchowska – Walis, która ukończyła Wydział Weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tam także zrobiła podyplomowe studia specjalizacyjne. Ma ona wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt towarzyszących takich jak: psy, koty, króliki, tchórzofretki, gryzonie, żółwie i jeże.

Pracę swą rozpoczęła w 1987 roku w całodobowej Lecznicy dla Zwierząt „Pod Koniem”. Była organizatorką pierwszego w Łodzi „Domowego Pogotowia Weterynaryjnego” działającego przy tej placówce. Lecznica dla Zwierząt “Pod Koniem” to najdłużej działająca lecznica w Łodzi, od lat specjalizująca się w leczeniu małych czworonogów.

W 1997 roku lek. wet. Beata Doruchowska -Walis otworzyła Przychodnię
Weterynaryjną “Mops” w dzielnicy Łódź- Śródmieście na Manhattanie oraz Gabinet Weterynaryjny “Mops” przy ulicy Wczasowej w dzielnicy Łódź- Bałuty.

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: