Odbierz darmową naklejkę Dodaj miejsce
Piesek na wakacjach
W idealnym świecie właściciel nigdy nie rozstaje się na dłużej ze swoim psem. Niestety nagły wyjazd czy zagraniczna podróż może zmusić Cię do pozostawienia pupila na jakiś czas. Świetna opcja to profesjonalny hotel dla zwierząt, który wcale nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. W tym miejscu znajdziesz sprawdzone punkty oferujące wszechstronną opiekę nad czworonogiem.

Wybierz województwo
PSYJAZNE MIEJSCA
Dwór Sanna
145.00 zł 90.00 zł 50.00 zł
Ocena [1]:
Modliborzyce, ul Wierzchowiska Drugie 163
Pokaż numer
Hotel Dwór Sanna, Restauracja, Winnica, Park, Stadnina koni, Mini SPA
Oceń obiekt:
Dwór Sanna to luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony pośród zabytkowego parku w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Drugie (gm. Modliborzyce - około 58 km od Lublina). Na terenie parku znajdują się stawy rybne - idealne dla miłośników wędkowania - a wokół dworku jest ponad 3,5 km ścieżek spacerowych idealnych chociażby dla osób uprawiających Nordic Walking. Cała posiadłość to teren 32 hektarów.
Obecnie dwór oferuje 12 komfortowych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi.

Ograniczenia: Zwierzęta mogą przebywać wszędzie z wyjątkiem sali restauracyjnej.

Pensjonat Wigierski
150.00 zł 20.00 zł
Ocena [2]:
Krasnopol, ul Mikołajewo 22c
Pokaż numer
Pensjonat Wigierski znajduje się w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego, na skraju Puszczy Augustowskiej w otoczeniu jeziora Wigry i Rzeki Czarnej Hańczy
Oceń obiekt:
Hotel Bacówka Radawa & SPA ****
220.00 zł 150.00 zł 250.00 zł
Ocena [0]:
Radawa, ul ul. Cicha, 30A
Pokaż numer
Mieszczący się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa, zaprojektowany w stylu góralskim obiekt, otoczony jest przez rozległe sosnowe lasy zapewniające kontakt z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.
Oceń obiekt:

  • Pakiet dla zwierzaków
  • Miejsce ładowania samochodów elektrycznych
  • Infrastruktura dla dzieci
  • Mini zoo
Nasza Strefa Hotelowa to bogata oferta, w której znajdują się apartamenty hotelowe, domki Modern Folk oraz domki Osada. Przytulna atmosfera, klimatyczna Strefa Relaksu, przestronna sala Parzenica, nagradzana restauracja Ferula oraz liczne atrakcje dla dzieci, m.in. pracownia klocków, kids concierge czy punkt obsługi małego Gościa sprawiają, że Bacówka to pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel rodzinny. Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, w którym z przyjemnością można spędzić wspólne wakacje z dziećmi czy ferie rodzinne.

Jak na prawdziwą Bacówkę przystało, posiadamy owieczki oraz kozy, które chętnie pobawią się z każdym dzieckiem. To prawdziwe łasuchy, które zawsze chętnie coś zjedzą. W zagrodzie mieszkają również dwa kucyki - Royal i Pony. Zwierzątka są spokojne i łagodne przez co chętnie dają się pogłaskać. Karmę dla tych wspaniałych łakomczuchów można kupić w recepcji.

Ograniczenia: Pokoje Hotelowe nie są przystosowane dla dużych zwierząt.

Paszkowscy - Hotel dla zwierząt
Ocena [0]:
Kąty Wrocławskie, ul 1 Maja 69
Pokaż numer
Serdecznie zapraszamy do naszego HOTELU DLA ZWIERZĄT. Jesteśmy jednym z pierwszych hoteli w Polsce.Działamy od 1991roku.
Oceń obiekt:
Nasz Hotel znajduje się w miejscowości Kąty Wrocławskie w pobliżu Wrocławia (autostrada A4 kierunek Zgorzelec-czas dojazdu 10 minut)
Hotel jest obiektem kameralnym, powstałym w 1991 roku przy naszym domu mieszkalnym i budynku w którym od 1947 roku prowadzona była przez naszych bliskich działalność weterynaryjna.
Chcąc kontynuować pracę na rzecz zwierząt obecnie prowadzimy Hotel dla Zwierzą, Salon Pielęgnacji Psów i Kotów, Sklep Zoologiczny.
Ceny pobytu w Hotelu uzależnione są od:
Rasy
Wielkości psa
Stanu zdrowia
Czasu pobytu
Pory roku ( w zimie ogrzewanie gazowe)-Hotel całoroczny
Ceny w Hotelu dla Zwierząt:
Kot-30 zł
Psy- od 40 zł do 65 zł
Gryzonie/ptaki/gady-10 zł od klatki z własnym wyposażeniem i karmą .
Każda rozpoczęta doba np. pobyt od 1.01. do 10.01 to 10 dni.
W dniu przywiezienia psa , kota lub innego zwierzęcia do hotelu pobieramy opłatę za cały okres z góry.
Podpisujemy umowę hotelową w której zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące zdrowia ,żywienia i upodobań Państwa Pupila. Wszyscy nasi goście wpisywani są do książki meldunkowej.
W przypadku choroby ,niedołężności psa czyli dodatkowej pracy ze strony obsługi hotelu,pobieramy dodatkową opłatę.
Ze względu na dobro psa, jego aklimatyzację w hotelu prosimy o przywożenie psów do godziny 14.00.
W zależności od pogody pieski i kotki przebywają w pomieszczeniach zewnętrznych lub wewnętrznych.
Każdy pies ma oddzielny pokój lub kojec w którym znajduje się wygodne legowisko, miski i zabawki.
Psy wyprowadzane są indywidualnie i conajmniej trzykrotnie na wybiegi trawiaste gdzie biegają, bawią się, aportują pod bacznym okiem opiekuna.
Psy i koty karmione sa według zaleceń właściciela .Karmy przez nas serwowane są klasy Super Premium. Również serwujemy naszym Pupilom dania gotowane.
Przy przywiezieniu pupila do naszego hotelu należy przywieźć:
książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami
smycz
ulubioną zabawkę , kocyk lub legowisko (zapach domu)
Piesek lub kotek ma być odrobaczony i odpchlony
Powyższe zabiegi mogą być wykonane w naszym Centrum.
Mozliwość korzystania z usług Salonu Pielęgnacji Psów i kotów
kąpiele
strzyżenie
czesanie
obcinanie pazurków
czyszczenie uszu itd.

Centrum dla Zwierząt Paszkowscy
Ocena [0]:
KĄTY WROCŁAWSKIE, ul 1 maja 69
Pokaż numer
Oceń obiekt:
Psielanka
Ocena [0]:
Środa Śląska, ul WIEJSKA 9
Pokaż numer
U nas w hotelu dbamy o to aby wszystkie zwierzaki odpowiednio socjalizowały się, zaprzyjaźniały oraz bawiły się ze sobą, dlatego kojce które znajdują się w budynku są przestronne.
Oceń obiekt:
Oczywiście do zwierzaków mniej tolerancyjnych staramy się podejść indywidualnie aby zminimalizować stres towarzyszący zmianą miejsca oraz brakiem opiekuna. Kojce są dezynfekowane po opuszczeniu hotelu przez naszego gościa. Stąd mamy pewność, że następny gość będzie zakwaterowany w czystym i świeżym miejscu. Wysokogatunkowa karma podawana czworonogom daje nam pewność że psy będą najedzone oraz pełne siły i wigoru. Karma zawsze dostosowywana jest pod daną rasę psa bądź kota. Oczywiście dopuszczalne jest pozostawienie pupila w hotelu wraz z własnym wyżywieniem. Ze względu na zainteresowanie uruchomiliśmy również dzienną świetlice dla czworonogów, dzięki niej każdy opiekun może całkowicie bez obaw zostawić swojego pupila idąc do pracy bądź też na jakieś ważne spotkanie, a Wasz ulubieniec spędzi aktywnie czas na zajęciach i zabawach. Dopełniamy wszelkich starań aby Wasz pupil w naszej "Psielance" był szczęśliwy i pełen zainteresowania nowymi zabawami. Utworzony tor przeszkód i plac zabaw pozwoli na miłe spędzenie czasu. U nas zwierze jest zawsze na pierwszym miejscu.

Opiekę weterynaryjną nad naszymi gośćmi hotelowymi sprawuje dr.Aleksandra Szponar. Ponadto serdecznie zapraszamy wszystkie zwierzaki do gabinetu p. Oli w Malczycach. www.mal-vet.pl

Cena dobry hotelowej oczywiście zależna jest przede wszystkim od wielkości psa, stanu jego zdrowia, doboru wyżywienia oraz długości pobytu w Psielance. Właściciele zostawiający pod opieką hotelu swojego pupila zobowiązani są wypełnić kartę zgłoszenia psa w której należy zapoznać się i zaakceptować w pełni regulamin obowiązujący w hotelu oraz wypełnić wszelkie dane dotyczące psa oraz jego właściciela. Czworonogi są pod całodobową opieką weterynaryjną, w przypadku choroby wzywany jest lekarz oraz natychmiastowo powiadamiany opiekun.
Gości hotelowych przyjmujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 18:00.
Ceny dobry hotelowej:
psy małe - od 30zł
psy średnie - od 40zł
psy duże - od 50zł
Przy pobycie dłuższym niż 7 dni istnieje możliwość negocjacji ceny doby hotelowej.
Wychodząc na przeciw państwa wymaganiom stworzyliśmy dzienną świetlice dla psów, dzięki której możecie spokojnie i bez obaw zostawić swoją ukochaną pociechę która aktywnie spędzi dzień na zabawach i wybiegu, oczywiście istnieje także możliwość zostawiania maluszków które najczęściej mają problemy z nauką czystości w domu, a Wy zabiegani i zapracowani nie macie czasu by poświęcić im tyle uwagi ile jej w tym okresie rozwoju potrzebują. Przedstawiamy również karnety dotyczące psielankowej świetlicy:
60zł - 1 dzień
220zł - 4x
330zł - 6x
440zł - 8x
500zł - 10x
Psia świetlica z dojazdem do klienta
80zł - 1x
260zł - 4x
380zł - 6x
500zł - 8x
620zł - 10x

U Milki
Ocena [1]:
Nieborów, ul Michałówek 9B
Pokaż numer
Hotel dla Twojego zwierzaka mieści się na wsi. To nawet za mocno powiedziane… w osadzie, w otulinie Puszczy Bolimowskiej, w przepięknym miejscu, z dala od miejskiego gwaru i ruchliwych ulic. W połowie drogi między Łodzią a Warszawą.
Oceń obiekt:
Mój hotel dla psów nie ma złotych klamek (właściwie to w ogóle ich nie ma), ekskluzywnych apartamentów. Wasz pies zamieszka w urokliwym mini domku pod rozłożystymi drzewami. Taki hotel nie hotel – właściwie PSIA AGROTURYSTYKA.

Hotel dla psa „U Milki” proponuje indywidualne zewnętrzne boksy o wymiarze 25 m2. Tutaj Twój pies usłyszy śpiew ptaszków, ryk jelenia, zaszczeka za biegnącym zającem lub bażantem. Może się poopalać lub schować w cieniu, podyskutować z sąsiadem, poflirtować z sąsiadką (bo psiaki się widzą – w szczególnie trudnych przypadkach wstawiamy przesłony). Dla ochłody lub tylko dla tego, że lubi, w czasie spaceru każdy pies może skorzystać z kąpieli w stawie, pobiegać po łące, wywęszyć trop sarny czy dzika, pobuszować w lesie, potarzać się w trawie. Czyli wszystko to co pies lubi najbardziej.

W sezonie letnim hotel dla psów zaprasza również małe psy, dla których przygotowałam specjalną dacię. Tutaj Wasz psiak ma własny wewnętrzne boks z dostępem do mini wybiegu (ok. 8m2). Z psiej agroturystyki powinien móc skorzystać każdy pies.

Hotel dla zwierząt „U Milki” ma również miejsce dla KOTÓW. Specjalnie przygotowany KOCI DOMEK zaprasza koty i inne małe zwierzątka. Wasz kot ma do dyspozycji indywidualny boks z półeczkami, drapakami i widokiem przez okno. Dbając o spokój gości hotelu dla kotów umiejscowiliśmy domek z dala od psiego zgiełku.

Jeśli chcecie, aby Wasz pupil spędził miło czas, a przy okazji doświadczył czegoś nowego, zapraszam do hotelu dla zwierząt „U Milki” w Michałówka koło Nieborowa. Zapewniamy stałą opiekę, spacery po polach, łąkach i lasach, zabawy na wybiegu oraz wiele innych atrakcji.

Zobaczcie sami co mam do zaoferowania Waszym podopiecznym!

Hotel dla psów "Ta Bajka"
Ocena [0]:
Konstantyna, ul Konstantyna 21
Pokaż numer
Super hotelik przy domowej hodowli Labradorów :)
Oceń obiekt:
Przydomowy Hotel dla Psów - Ta Bajka czynny cały rok.

Zapewniamy psiakom doskonałe warunki do zabaw grupowych i indywidualnych z opiekunem oraz komfort odpoczynku w pomieszczeniu klimatyzowanym latem a zimą ogrzewanym.


Stwarzamy psiakom ciepłą, domową atmosferę. Każdego psa traktujemy indywidualnie, dokładając starań aby czuł się u nas bezpiecznie i spokojnie. Zapewniamy troskliwą i profesjonalną opiekę, teren do wybiegania i wspólnych zabaw. Przed przyjęciem pieska uważnie słuchamy wszystkich informacji przekazywanych przez właścicieli i dzięki temu z łatwością zyskujemy zaufanie i sympatię ich pupili. Nasi goście do nas chętnie wracają, czują się znakomicie należąc do dużego stada i szybko znajdując dobre dla siebie miejsce. Do grupowych zabaw dopuszczamy psiaki, które się wzajemnie akceptują. Zapobiegamy wszelkim przejawom agresywnych zachowań. Realizujemy nasze marzenia ;
-kameralny hotel dla "elity łagodności"
-zapewnienie miejsca naszym podopiecznym do wybiegania i wspólnych zabaw
-stosowanie elementów pozytywnego szkolenia
-obdarowanie psiaków taką miłością i szacunkiem , jakiego potrzebują i na jakie zasługują samym swoim istnieniem.

Hotel - PSY i MY
Ocena [0]:
Łódź , ul Komfortowa 2
Pokaż numer
Zapraszamy wszystkie czworonogi z Łodzi i okolic miasta Łódź do naszego hotelu PSY i MY. To jedyny domowy hotel w Łodzi oraz pobliżu, w którym Państwa pies poczuje się jak u siebie!
Oceń obiekt:
Psiaki codziennie wychodzą na minimum 3 spacery, ale jeśli istnieje częstszego wychodzenia ze względu na stan zdrowia, wystarczy to zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Aktywność na spacerach dostosowujemy do potrzeb naszych podopiecznych. W trakcie spacerów psy mają możliwość biegania, zabawy, węszenia i innych czynności, które sprawiają im frajdę i są niezbędne do zaspokojenia potrzeb czworonogów. Na spacerach inicjujemy zabawy węchowe i umysłowe, które nasi goście uwielbiają.

Po aktywnych spacerach nasi podopieczni słodko przesypiają resztę dnia i noc. Zapewniamy psom wypoczynek w wygodnych plastikowych posłaniach z poduchami lub w kennelach, jeśli czują się w nich bezpieczniej. Goście mieszkają wraz nami, traktowane są na równi z naszymi psami, panuje u nas rodzinna atmosfera. Mamy świadomość, że w obecnych czasach większość czworonogów to typowe psy domowe. Zatem pozostawienie psa w "tradycyjnym hotelu", bez kontaktu z człowiekiem na co dzień, może być dla niego trudnym przeżyciem. U nas poczują się Państwo jakby pozostawiali swojego pupila pod opieką przyjaciół czy rodziny.

Hotel dla zwierząt AZA
Ocena [1]:
Mezowo, ul Wyzwolenia 11
Pokaż numer
Zwierzęta,a przede wszystkim psy towarzyszyły naszej rodzinie od zawsze. Były i są naszą miłością i pasją. Od kilku lat jesteśmy wolontariuszami w gdyńskim Ciapkowie i Fundacji Boksery w Potrzebie.
Oceń obiekt:
Wyjeżdżasz na urlop czy w delegację?
Nie masz co zrobić ze swoim pupilem? Zapraszamy do nas!
W tym czasie Twój czworonożny przyjaciel spędzi udany urlop na wsi. Będzie miał
do dyspozycji pół hektara ogrodu, własny kojec,inne psiaki i ludzi do wspólnej zabawy:)

Zwierzęta, przede wszystkim psy towarzyszyły naszej rodzinie od zawsze.
Były i są naszą miłością i pasją.

Od kilku lat jesteśmy wolontariuszami w gdyńskim Ciapkowie oraz w Fundacji
"Boksery w Potrzebie". Hotelik jest sposobem na połączeniem przyjemnego z pożytecznym.
Pomieszkują u nas fundacyjne psiaki, którym szukamy nowych, kochających opiekunów.
W ogrzewanym budynku mamy tylko dziewięć boksów wewnętrznych. Dzięki temu jesteśmy
w stanie, każdemu z naszych podopiecznych, zapewnić odpowiednią ilość
czasu,zainteresowania i pieszczot. Prowadząc hotelik spełniamy nasze marzenia.
Dobry hotel powinien zapewniać psu bezpieczną przestrzeń do odpoczynku i do biegania,
odpowiednią dla danej rasy i dopasowaną do natury zwierzaka. Do tego dobrze
zbilansowany posiłek, fachową i serdeczną opiekę oraz nadzór weterynaryjny.
Dlatego przed zostawieniem u nas pupila serdecznie zapraszamy do wcześniejszych odwiedzin.

Przed pozostawieniem psa w hotelu, dobrze jest zabrać go tam kilka razy w celu
oswojenia z miejscem i tymczasowymi opiekunami. Rozłąka z właścicielem to dla
psa bardzo trudny okres. Chcemy, aby w tym czasie Wasz pies czuł bliskość człowieka,
mógł się bawić i biegać z innymi psiakami (jeśli nie ma ku temu przeszkód).
Teren jest ogrodzony, a psy są pod naszym nadzorem. Nie przyjmujemy psów agresywnych,
ponieważ mogą stanowić zagrożenie dla funkcjonowania całego hotelu.
Jednak przynależność psa do rasy uznanej za niebezpieczną nie dyskwalifikuje
go jako naszego klienta, o ile jest dobrze wychowany. Nie przyjmujemy też suczek
z cieczką (ze zrozumiałych względów;-). Zapewniamy naszym podopiecznym opiekę
praktycznie 24h na dobę (hotelik znajduje się 10m od domu) oraz,
w razie potrzeby, opiekę weterynaryjną.

WYMOGI:
Warunkiem przyjęcia psa do hotelu jest podpisanie umowy, która reguluje prawa
i obowiązki obu stron.

Bardzo prosimy o to, by wraz z psem przywieźć:
~książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami (pies musi być odrobaczony
i zabezpieczony przed kleszczami);
~opis ewentualnych czynności leczniczych lub pielęgnacyjnych (leki);
~rozpiskę z planem dnia zwierzaka, jeśli ma stałe godziny żywienia, spaceru itp.;
~karmę na odpowiednią liczbę dni;
~szczotki i odpowiednie kosmetyki, jeżeli sierść wymaga specjalnej pielęgnacji;
~numer telefonu właściciela i weterynarza, który dobrze zna psa;
~kocyk z zapachem domu, rodziny, ulubioną zabawkę, ewentualnie własne miski;
~smycz, szelki lub obrożę, kaganiec (jeśli to konieczne).

Hotelik Pupila
Ocena [1]:
Puszcza Mariańska, ul Spokojna 31
Pokaż numer
Hotelik Pupila to kameralny hotel dla psów położony w pobliżu Warszawy (k/Żyrardowa) na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.
Oceń obiekt:
Naturalne bogactwo zieleni, rozległe tereny spacerowe, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, stwarzają sprzyjające warunki do wypoczynku, relaksu i aktywnego pobytu naszych gości.

Oferujemy 4 miejsca w opcji DOM dla małych i średnich psów oraz 6 miejsc w opcji BOKS dla średnich i dużych psów.

Opcja DOM - psy mieszkają razem z domownikami. Mogą korzystać z większości pomieszczeń w domu, również z salonu. Jeden pokój, jest przeznaczony specjalnie dla gości. Jest on wyposażony w wygodne legowiska, zabawki i miski. Pokój ten pozostaje stale otwarty i jest do dyspozycji gości, którzy chcieliby odpocząć w ciszy i spokoju. Przez cały okres pobytu goście mają do dyspozycji wyodrębnioną część ogrodu.

Opcja BOKS - psy korzystają z ekskluzywnych, ogrzewanych zimą, klimatyzowanych latem, oświetlonych pomieszczeń. Częściowo przeszklone i usytuowane tak by być w ciągłym kontakcie wzrokowym z opiekunami. Każde miejsce wyposażone jest w system monitoringu, indywidualny kojec oraz ogrodzony wybieg.

Goście hotelowi mają do dyspozycji tor agility zgodny ze standardami FCI, profesjonalną bieżnię dla psów oraz basen na upalne dni.

Karolinka Guest House
Ocena [0]:
Szczyrk , ul Jodłowa 21
Pokaż numer
Bardzo przyjemny pensjonat z niesamowitym widokiem na Skrzyczne. Pieski nie robią żadnego problemu
Oceń obiekt:
Bardzo przyjemny pensjonat z niesamowitym widokiem na Skrzyczne. Pieski nie robią żadnego problemu

Hakuna Matata - Hotel dla psów
Ocena [0]:
Stara Iwniczna , ul Słoneczna 73
Pokaż numer
Raj dla psów! Domowa atmosfera, komfortowe warunki dla psiaków!
Oceń obiekt:
W trosce o dobro twojego i innych pupili, będziemy potrzebować:

Książeczka z aktualnymi szczepieniami
Karma
Ulubiona zabawka
Szelki/Obrożna


Profesjonalna opieka - Jesteśmy z twoim pupilem przez 24h na dobę i doglądamy, czy czuje się on komfortowo i szczęśliwie.

Psi basen - A w czasie, kiedy Ty będziesz pluskał się nad ciepłym morzem, twój psiak wcale nie będzie miał gorzej…

W naszym hotelu zapewniamy najlepszą opiekę dla twojego pupila. Jeżeli z jakiegoś powodu musisz oddać swojego psiaka pod czyjąś opiekę, to świetnie się do tego sprawdzimy. Zapewnimy mu przytulny pokoik, dużo serca oraz masę innych atrakcji.

U PSYjaciół
Ocena [0]:
Gamerki Małe, ul Gamerki Małe 11
Pokaż numer
Mały hotel, domowa atmosfera. Psy, koty, gryzonie, gady, ptaki, zajęczaki- wszystkie futra, pióra i łuski mile widziane :)
Oceń obiekt:
Wszystkie aktywności i czynności staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Ze względu na domowy charakter naszej działalności, nie przyjmujemy na raz dużej liczby zwierząt. Dzięki temu ich komfort i samopoczucie jest lepsze, a zadowolony zwierz, to zadowoleni Wy i my :) Z tego powodu prosimy o wcześniejsze, przemyślane rezerwacje terminów.

Dog Station
Ocena [0]:
Warszawa, ul Jagiellońska 88
Pokaż numer
Hotel Dog Station został w każdym calu przygotowany tak, żeby Państwa pies czuł się jak na świetnych wakacjach.
Oceń obiekt:
W ciągu dnia, psy pozostające pod opieką Dog Station mają zapewnioną naszą uwagę, ćwiczenia, spacery i zabawę. Intensywność aktywności, jak i społecznych kontaktów z innymi psami, dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z gości. W nocy zaś wypoczywają w dużych wygodnych pokojach dopasowanych wielkością do potrzeb psa. Najmniejsze pokoje mają 3,5 m2, zaś największe prawie 7m2.

Hotel dla psów Reksio
Ocena [0]:
Kazimierz, ul Szkolna 11/12
Pokaż numer
Chcesz wyjechać ale nie możesz zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela zapraszamy do hoteliku dla psów Reksio położonego 20km od centrum Łodzi, w Kazimierzu.
Oceń obiekt:
Zapewniamy fachową opiekę oraz atrakcyjne ceny. Nasz hotel zapewnia każdemu psu aktywność w czasie pobytu. Psy mają do dyspozycji ogród o powierzchni 1000 m2. Posiadamy tor agility, zapewniamy spacery na łąki, pola, lasy.

Pies Na Wakacjach
Ocena [0]:
Olsztyn, ul Warkały 28 A
Pokaż numer
Nasz hotel działa już od kilku lat. Przyjmujemy wszystkie psy: duże i małe, zadziorne i łagodne.
Oceń obiekt:
Każdy pies ma u nas osobny kojec. Ma też możliwość kontaktu z innymi gośćmi hotelu na dużym wybiegu (pół hektara ogrodzonej łąki). Wasi milusińscy znajdą u nas bardzo dobre warunki pobytu, dużo przestrzeni i miłości.

VIP-Pupil
Ocena [0]:
Starogard Gdański, ul Zachodnia 8
Pokaż numer
Luksusowy hotel dla zwierząt.
Oceń obiekt:
VIP-Pupil to miejsce niezwykłe gdzie każdy ulubieniec poczuje się jak u siebie w domu, nasz hotel to wygodne pokoje wyposażone w klimatyzację, oraz wszelkie wygody do jakich twój czworonożny przyjaciel przyzwyczajony jest w domu.

Psi Domek
Ocena [0]:
Jednorożec, ul Grabskiego 1
Pokaż numer
Jedziesz na wakacje i nie masz gdzie zostawić swojego pupila bądź szukasz spokojnego miejsca na wypoczynek ze swoim psiakiem? Koniecznie skontaktuj się z nami!
Oceń obiekt:
Szukasz miejsca na cichy i spokojny wypoczynek ze swoim pupilem? Oferujemy hotel dla psów oraz domki na wynajem. Znajdziesz u nas m.in. takie atrakcje jak wypoczynek na hamaku na świeżym powietrzu, wynajem owiec na treningi pasterskie oraz szeroką gamę produktów prosto z ogródka , np. kozi ser i mleko

Hotel dla psów "Mabuszek"
Ocena [1]:
Szczecin/Bezrzecze, ul Nowowiejska 51A
Pokaż numer
Całoroczny hotel dla psów w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina. Oferujemy całodobową i dzienną opiekę nad psami.
Oceń obiekt:
Indywidualne podejście do każdego psa, pasja, doświadczenie i zaangażowanie właścicielki sprawiają, że nie muszę się martwić o losy mojego przyjaciela. Dobre zaplecze, duży obszar do biegania, miejsca w domu lub w przystosowanych kojcach na zewnątrz. W razie potrzeby porady dotyczące szkolenia i problemów wychowawczych. Wszystko z ogromną życzliwością. Spacery, ruch i wspólna zabawa sprawiły, że mój pies miał dobry czas a ja spokój o jego losy.

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Załóż konto i odbieraj nagrody!
Za punkty lojalnościowe odbierz atrakcyjne zniżki i nagrody
Partnerem portalu jest: